Nauka angielskiego a praca w USA

Nauka angielskiego a praca w USA

W USA, pielęgniarki mogą pracować na wiz pracowniczych (H-1B i H-1C), ale to nie jest najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, liczba wydanych wiz pracy jest ograniczona, a po drugie, ten stan jest niestabilny, podane w pewnym określonym terminie, a po trzecie, istnieje szereg http://www.akademiaprawajazdy.pl szczególnych kryteriów wydawania wiz, które nie zawsze są łatwe (i możliwe) w celu spełnienia , Proces uzyskiwania VisaScreen Certyfikat jest dość długa, więc jeden jest zalecane, aby rozpocząć przygotowania do niej z dużą ilością czasu.https://www.metryicentymetry.pl Ponadto, należy pamiętać, egzaminy potwierdzające znajomość języka angielskiego niezbędne są również trudne i czasochłonne.

Kandydat powinien pomyślnie zdać jeden z następujących egzaminów:

1) Test z języka angielskiego jako drugiego języka - Test z angielskiego jako języka obcego (TOEFL); Test języka angielskiego (TWE); i Test of Spoken English (TSE), OR

Nauka angielskiego a praca w USA

2) egzaminy znajomości języka angielskiego administrowanych przez English Language Institute (ELI): Części od 1 do 3 z baterii Michigan English Language Assessment (MELAB) oraz rozmowa kwalifikacyjna Sekcji MELAB.

Proces uzyskania prawa stałego pobytu można na ogół trwa od jednego do dwóch lat. Są kolejki do kilku krajów - Indii, Chin i Filipin.

Nauka angielskiego a praca w USA

Jeżeli pielęgniarka w Stanach Zjednoczonych, proces jest znacznie przyspieszony. Po pierwsze, pielęgniarka może zdać egzamin na licencję, oferowaną wyłącznie przez Stany Zjednoczone (łącznie z Guam i Saipan). Po drugie, szpitala lub lekarza biurowy składa petycję do INS, a nie Narodowy Visa Center.

Oznacza to, że odpowiedź na petycję pochodzi bezpośrednio do szpitala lub w biurze, co znacznie zwiększa szybkość procesu. Po trzecie, po zatwierdzeniu petycji imigracyjnej, pielęgniarka oraz członkowie jej rodziny mogą złożyć pakiet wniosków o zmianę statusu na pobyt stały. Oznacza to, pielęgniarkę i jej rodzina uzyskać pozwolenie na pracę, numer ubezpieczenia społecznego oraz uprawnień do opuszczenia i powrotu do Stanów Zjednoczonych. Oczywiście VisaScreen Certyfikat pozostaje koniecznością, ale można zrobić to o wiele łatwiejsze.

Mamy nadzieję, że ta informacja będzie przydatna dla pielęgniarek myślących o emigracji do Stanów Zjednoczonych.

Artykuł dzięki: http://elektrotechmed.com