Nauka jezyka przez filmy

Nauka jezyka przez filmy Anime może mieć komedii, to może mieć horror, dramat, napięcie, działanie, hej może nawet pornografię lub krew-and-gut, ale to nie znaczy, że wszystko ma swój! I nie zamierzam kłamać i mówić, że anime jest wszystko szczęśliwy dobroć i nic z tego nie ma niczego, czego nie chcesz widzieć. Nie jest dobre rzeczy, i to jest złe rzeczy, a tam jest wszystko pomiędzy, tak jak każda inna forma rozrywki. Gdyby ktoś podszedł do ciebie i powiedział: "Hej, powinniśmy być naprawdę cenzurowania tych" filmów ", że ludzie mówią. Oni wszyscy seksu i przemocy. To znaczy, że każdy film ma w nim, a nie sądzę, powinniśmy pozwolić naszym dzieciom będzie oglądanie filmów. " Czy uważasz, że? Nie chcesz iść "Wybacz, ale to nie ma zastosowania do wszystkich filmów zostawić mnie w spokoju."

Nauka jezyka przez filmy

Masz system oceny w filmach, prawda? G, PG, PG-13, R, NC-17. W każdym razie, myślę o filmach. Tylko dlatego, że Władca Pierścieni był PG-13, czy to znaczy, że to koniecznie złe dla dzieci do oglądania? To uparty. Dobra, myślę o filmie chcesz, ale dzieci nie lubią, bo nie rozumiem. Te motywy są nad głowami i nie pójść na całej tej charakteryzacji. W naszym systemie oceniania filmów, co chcemy ocenić film takiego? To nie ma nic dzieci nie powinny być wyświetlane, tylko że oni nie rozumieją. Co sądzisz MPAA by to ocenić?

Nauka jezyka przez filmy

Teraz z anime to firmy, które rozdzielają anime, którzy ocenić anime. Ich system oceniania jest nieco inna z filmów: Zabiorą wszystkie czynniki, nie tylko seks, przemoc, nagość, język etc., ale także czynnik, jeśli młodsi widzowie będą mogli go zrozumieć. Więc na grzbiecie anime ocena może być OT dla starszych nastolatków, ale naprawdę wszystko zrobili, że dla tak dlatego, że historia jest trudna do zrozumienia. Teraz przyznano OT może być dla innych rzeczy też, ale trzeba zdać sobie sprawę, że ich zdaniem wszystko kiedy oceniać.

Artykuł dzięki: rozsady warzyw