Pensja tlumacza

Numer 3: Panama jest głównym międzynarodowym centrum bankowego. Zarówno emeryt i aktywny biznesmen może łatwo dokonać międzynarodowych transakcji bankowych, ponieważ większość dużych banków światowych reprezentowane są tutaj. Panama jest również uważany za wysoko na liście międzynarodowych portów prywatności bankowego.

Numer 4: Nie ma podatku od dochodów zagranicznych. Panama nie opodatkowuje dochody zarobione gdzie indziej i przyniósł do kraju. W połączeniu z korzyściami płynącymi z importem samochodów i artykułów użytku osobistego bez należności przywozowych w ramach programu Pensionado ten status podatkowy ma ogromne korzyści dla emeryta. W przypadku emerytów USA, wciąż jesteś odpowiedzialny za amerykańskich podatków tak samo jak gdybyś był w Stanach i wciąż muszą złożyć roczne zeznanie. USA pozwalają na pewne odliczenia dochodu zagranicznego, ale to inny temat na inny artykuł.

Numer 5: Cudzoziemcy mogą kupować i własność. Jest to zaleta, że ??wiele miejsc emeryt nie oferują. Czy szukasz inwestycji wzrostu w czasie lub po prostu domu podczas lata emerytalne, Panama oferty nieruchomości emerytów różnorodność geograficzną i szeroki wachlarz cen zakupu. Czy chcesz nieruchomości w mieście, w górach, lub mienia plaży, to wszystko jest dostępne, a masz prawo do zakupu nieruchomości jako obcokrajowiec.

Numer 6: Koszty utrzymania są stosunkowo niskie. Koszt życia w Panamie nie jest tak niskie, jak w niektórych innych miejscach, ale nie ma tańszych miejsc docelowych zaoferować dodatkowe korzyści, niż żyć w Panama robi. Dla amerykańskich i europejskich emerytów, koszty utrzymania są na ogół dużo niższy niż w ich krajach ojczystych.

Numer 7: infrastruktury kraju jest stale aktualizowany. Istotnym czynnikiem w przyszłości korzyści z kraju do emeryta jest stan infrastruktury kraju.
Artykuł dzięki: