Rodzaje tlumaczen

Tak, to dlaczego należy rozważyć emeryturę do Panamy? Prawdopodobnie istnieje wiele powodów, są ludzie, biorąc pod uwagę to, ale poniżej dam ci siedem moich osobistych powodów ekonomicznych.

Panama nie jest niczym nowym na górę rankingu miejsc emerytalnych. Jest stale w rankingu w pierwszej dziesiątce przez dekadę lub dłużej.witamina c 1000 Międzynarodowy magazyn Living, Amerykańskie Stowarzyszenie Emerytów, nowoczesny magazyn dojrzałość, emeryturę i inwestować Overseas, i mnóstwo innych biuletynów i publikacji chwalili zalety udaniem się do Panamy. Po wykonaniu wielu badań na temat miejsc emerytalnych, osobiście wybrał Panama jako mojego kraju z wyboru. Mam wymienione swoje powody wyboru stylu życia Panama w innym artykule, więc tu brać pod uwagę tylko te ekonomiczne.

Numer 1: Panamy Pensionado wizy (emeryt) nie ma sobie równych. Od momentu powstania w czerwcu 1987 roku, wiza Pensionado Panama uległy dalszej poprawie. To jest w zasadzie wiza życia dla osób obcych na emeryturze iw przeciwieństwie do programu emeryta dla rodzimych Panamanians, minimalny wiek może iść tak niskie, jak dziewiętnastu lat (lub po prostu w wieku do klasyfikacji jako zależne). Wysokość miesięcznego dochodu wymagane do uzyskania wizy w ostatnim czasie wzrosła, ale tak mają z tego korzyści. Wystarczy demonstrując swój status Pensionado, otrzymasz rabaty od 10% do 50% off wszystko z wizyt lekarskich na bilety do kina. Nawet przelot w kraju nosi 25% zniżki dla linii lotniczych COPA.

Numer 2: Panama korzysta z dolara amerykańskiego. Oficjalną walutą jest Balboa, ale rachunki są w formie dolarach amerykańskich. Pieniądz papierowy jest nazywany zarówno dolar i Balboa. Podobnie grosze Sprzedaż, wynajem i serwis koncentratorów tlenu amerykańskie, nickels, Dimes i czwarte są wykorzystywane do zmiany, ale Balboa denominowane monet (w tym samym rozmiarze i kształcie monet w USA) są również używane.
Artykuł dzięki: