Tlumacz kabinowy - jak wyglada jego praca

Tlumacz kabinowy - jak wyglada jego praca Miałem bogaty i niezwykły dzieciństwa, ale w mroźne zimy z powietrzem gęstym zapachem zgniłych ryb z otwartych rynków, przy drogach pełnych zamarzniętych kałużach błota i wyłożonych żebraków, ja po prostu nie mógł go zobaczyć.

Teraz jestem tak wdzięczny, że Bóg dał mi tę przeszłość, a ja poczucie żalu, gdy widzę innych, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych, których serca i umysły wciąż przylgnąć do swoich krajów i nie chcą poznać piękne lekcji, które Bóg ma dla je tutaj.jakubisiak.pl/zaklad-pogrzebowy-raszyn Byłem egoistą dziecko, które chcieliśmy, czego nie mógł mieć, a ja próbowałem mojej mocy, aby upewnić się, że moje dzieci nie posiadają tych postaw nie ważne gdzie żyliśmy. Żałuję tylko tym, którzy mają tak łatwo mógł zrozumieć.

Evelyn Higginbotham urodził się w amerykańskiej rodziny misyjnej służąc w Korei Południowej na początku lat 60-tych. Uczęszczała do Szkoły Seoul Zagranicznych i ukończył Rutgers University po studiowała Euopean East Radzieckiego oraz z planem służąc jako misjonarz w ówczesnej, krajów bloku sowieckiego. Jednak jej plany się zmieniło, gdy poślubiła męża Davida, który ostatecznie wszedł do służby jako ewangelickiego pastora. Oni i ich dwoje dzieci, mieszka w Brooklynie, RPA, Filipiny, Los Angeles, Londyn, Anglia, a teraz w Houston w Teksasie, gdzie kontynuować swoją pracę doradztwa i kościelnej posługi.

Artykuł dzięki: