Tlumaczenie - porady dla poczatkujacego tlumacza

Tlumaczenie - porady dla poczatkujacego tlumacza

Gdy klienci udało się trochę odpocząć i zacząć się komfortowo, że mogą znaleźć myśli lub czuje lub behawioralnych lub jakąś kombinację wszystkich trzech naturze lub mapy drogowej, możemy zacząć dyskutować mocne podpis i kierunki rozwiązań.

Czasami klienci będą wyznawać bezsilność nad ich myślenia i uczuć czy zachowań, iw tym momencie, chciałbym zabrać je do narzędzia biofeedback zwanego tętno zmienność biofeedback, który łączy w sobie szereg, co uważam za bardzo przydatnych narzędzi w jednym pakiecie , w tym informacji zwrotnej od ekranu komputera o tym, jak uczą się umiejętności.kredytbezbik.net.pl/chwilowki-szybki-zastrzyk-gotowki/

Gdy klienci otrzymują to, że mogą one wywierać niektóre (lub dużo, że ćwiczą) kontrolę nad czymś takim tętna zmienności spójności, która jest zazwyczaj podświadomy procesem fizjologicznym, są bardziej pewni siebie, aby zająć myślenia i i interwencje behawioralne, które oferują mniej jasne cięte komentarze.

Myślenie jest, że jeśli mogę zrobić coś zmienność rytmu serca, to z pewnością może zakwestionować irracjonalne myśli lub komunikowania stanowczy, lub ustawić granice, czy 12 Kroków, lub udać się do Holotropic oddechem.

Tlumaczenie - porady dla poczatkujacego tlumacza

Więc co się dzieje w zmienności rytmu serca biofeedback?

Klienci są podłączone do komputera, który monitoruje czas między ich uderzeń serca i daje im dźwiękowej i wizualnej informacji zwrotnej na temat spójności pomiędzy uderzeniami serca.

Klienci uczą się zwracać uwagę na obszar wokół ich serc i pamiętać pozytywny czas zabawy, a następnie zadać swoje serce dla mniej stresujące sposób obsłużyć tego rodzaju zdarzenia w przyszłości, a gdy klienci otrzymują oddychania i myślenia dotyczący bit, ujrzą ich zmienność rytmu serca ruch do spójności, a także można śledzić, jak problemowe myśli prowadzić do niespójności i stresujące uczucia.

W praktyce ludzie dowiadują się, że mogą czuć się zrelaksowany przez dłuższy czas, uczestnicząc w ich myśleniu i oddychanie, a jeśli się untracked, prostym przypomnieniem ponownie cue zrelaksowany fizjologię.
Artykuł dzięki: internet Hel